Bank Spółdzielczy w Gąbinie

Wyszukiwarka

Kursy walut

Dane z dnia: 2024-07-15
1 CHF4.3580w dół-0.0067
1 EUR4.2499w dół-0.0068
1 GBP5.0603w dół-0.0018
1 USD3.8960w dół-0.0139

Nawigacja

Treść strony

Rolnikom proponujemy  prowadzenie rachunku bieżącego.

Rachunek bieżący służy do gromadzenia środków pieniężnych oraz przeprowadzania rozliczeń. Umożliwia swobodne dysponowanie zgromadzonymi środkami,  sprawne realizowanie płatności w formie gotówkowej i bezgotówkowej, realizację dyspozycji zleceń jednorazowych i stałych.

W celu ułatwienia  naszym Klientom dostępu do rachunku   oferujemy korzystanie z usług Internet Bankingu , Aplikacji mobilnej Nasz Bank , SMS Bankingu.

W ramach rachunku bieżącego  Bank oferuje dostęp do międzynarodowej karty płatniczej SGB Visa  Business Electron , która pełni funkcje karty bankomatowej oraz umożliwia  dokonywanie płatności za towary i usługi w placówkach handlowych i usługowych  wyposażonych w terminale POS.

Rachunek bieżący to  możliwość efektywnego  zarządzania własnymi środkami pieniężnymi lub korzystania z kredytu obrotowego.

Bank prowadzi również rachunki pomocnicze.

Rachunek pomocniczy przeznaczony jest do gromadzenia środków pienieżnych i przeprowadzania rozliczeń związanych z wyodrębninymi celami. rachunek ten prowadzony jest na analogicznych zasadach jak rachunek bieżący.

W ofercie Banku jest również rachunek VAT.

Bank prowadzi automatycznie do otwartego rachunku bieżącego jeden rachunek VAT dla tego samego posiadacza , niezaleznie od liczby prowadzonych dla tego posiadacza rachunków rozliczeniowych.

Rachunek VAT służy do realizacji płatności podatku VAT w ramach mechanizmu podzielonej płatności. Rachunek VAT może być uznany wyłącznie środkami odpowiadającymi kwocie podatku VAT oraz rachunek może być obciążony kwotą z tytułu płatności podatku VAT. 

 

PO SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ZAPRASZAMY DO PLACÓWEK NASZEGO BANKU

 

?>

Rotator

  • BFG
  • Western Union

Dane kontatkowe

Bank Spółdzielczy
w Gąbinie

ul. Dobrzykowska 1,
09-530 Gąbin
tel. (24) 277-11-72
tel./ fax (24) 262-56-20
e-mail: centrala@bsgabin.sgb.pl 

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia
Banku

patrz w dziale Placówki,

Mapa dojazdu

Nie wiesz jak dojechać?
Zobacz lokalizację Mapa dojazdu

Extranet

Stopka

© Bank Spółdzielczy w Gąbinie

SWIFT: GBWCPLPP

Rozmiar czcionki

Inne opcje dostępności

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.